Hakkımızda

05 Aralık 2016 0 51889
Paylaş Tweet Pin it

ARADIĞIN YER NERESİ İSE, BİLGİLERİ BURADA!

   Türkiye'nin en büyük online adres ve iletişim bilgileri portalı sayesinde, aradığınız hangi mekan olursa olsun cevabını kolayca bulabileceksiniz. Küçük veya orta ölçekteki tüm iş yerlerinin iletişim bilgilerinden apartmanlara, farklı sektörlere ait kurum ve kuruluşlardan, dış mekanlara kadar birçok yerlerin iletişim ve adres bilgilerini bir arada sunmaktayız.

   Yakinimda.com 2016 yılı sonlarına doğru merkezi Gaziantep'te olan Lunga İnternet ve Bilişim Hizmetleri bünyesinde operasyonlarına başlamıştır.

   Mekan rehberi olarak kullanabileceğiniz bu platformda, gitmek istediğiniz bir mekana ait harita bilgileri de paylaşılmaktadır. Böylelikle kolayca adres bulabilir, mekan ile direkt iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz. Teknik alt yapımız içerisinde esnek bir kullanım sağlayan portalımıza, sürekli olarak yeni mekanların adres bilgilerini ekliyoruz. Böylelikle daima güncel kalan bir mekan rehberi hizmeti sağlıyoruz. 450'den fazla kategorisi ile, aradığınız mekanı mutlaka burada bulacaksınız. Daha fazla kategori artışı için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Farklı her sektörden mekanlara yer vermek için araştırmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Amacımız, Türkiye'nin en kapsamlı mekan rehber sitesini oluşturmak ve online platform içerisinde her bireye bu hizmeti ulaşılabilir hale getirmektir. Oldukça kolay bir site kullanımı olması sayesinde, mekanı aramak ve bilgilere ulaşmak herkes için pratik olacaktır.

    Bir iş yeri, ev ya da dış mekanda bir alan arıyorsanız ve bilgilerine ulaşamadıysanız, sitemizde arayışınıza devam edin ve kolaylıkla iletişim bilgilerini elde edin. Artık adres aramak ve bir mekan ile iletişimi sağlamak için hizmetlerimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.