Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Ek Hizmet Binası

30 Eylül 2017 5 12090 Düzenleme talep et
Paylaş Tweet

İletişim Bilgileri

Adres: Limonluk Mah. H. Okan Merzeci Blv. 2401 Sk. No:5 Mersin

Özellikleri

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Ek Hizmet Binası haritadaki yeri

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Ek Hizmet Binası haritadaki yeri görseli

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Ek Hizmet Binası nasıl gidilir ?

Yol tarifine aşağıdan bakabilirsiniz.Bu mekana abone ol

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir Ek Hizmet Binası adlı mekandaki kampanyalardan haberdar olun.

Spam maillerden nefret ettiğimizi bilmenizi isteriz.

İLGİLİ MEKANLAR

Onur Saral Dis Klinigi-Mersin
Mersin

Onur Saral Dis Klinigi

29 Eylül 2019
Dental Klinik-Mersin
Mersin

Dental Klinik

15 Ağustos 2020
Beyaz İnci Diş Polikliniği-Mersin
Mersin

Beyaz İnci Diş Polikliniği

30 Eylül 2017

5 Şikayet/Yorum

SEHER BLCN318
SEHER BLCN 22 Kasım 2017 - 10:26

BASİT Bİ DOLGU İÇİN GİTTİĞİM HASTANENİZDE DR ESRA AÇIKOL a MUAYENE OLDUM.OLMAZ OLSAYDIM.2 HAFTA SIZLAMASINDAN SU BİLE İÇEMEDİM.SONRASINDA SAĞ YANAĞIM ŞİŞTİ O KORKUYLA TEKRAR AYNI KİŞİYE GİTTİM MECBURİYETTEN. İLTİHAB KAPMIŞ BELLİ AMA HİÇ BİR ŞEKİLDE KONUŞMA YOK GÜLER YÜZ YOK. SIRA GELDİĞİNDE SADECE ELİME BİR REÇETE VERDİ . EEE SONRASINDA BİŞEY OLACAKMI DİYE BEN SORU SORUYORUM .SONRA GEL ÇEKECEZ DEDİ.BİR DAHA MI ASLA SANA GELMEM.BAŞKA DOKTARA GİDERİM DEDİM AMA Bİ KİŞİ İYİ BİR HASTANE ŞU DOKTORU ÇOK İYİ DEMEZ Mİ YAA..AYNI KİŞİ EŞİMİN DE DİŞİNİ ÇEKTİ İÇİNDE KÖK BIRAKMIŞ AYLAR SONRA ŞİMDİ TEKRAR DİŞ AĞRISIYLA GİDİNCE FARK ETTİLER. YAZIKLAR OLSUN İNANIN.İNSANLARI BU ŞEKİLDE PERİŞAN EDİN DİYE Mİ OKUDUNUZ .İNSANLAR MECBUR KALMASA DEVLETE GİTMEZ ZATEN. YOKMU MESLEĞİNİ LAYIKIYLA YAPAN ALDIĞI PARAYI SONUNA KADAR HAKKEDEN....YA MALZEMELERİNİ STİRİL OLUP OLMADIĞINDAN EMİN OLUN YAPTIĞINIZ İŞİ TAM YAPIN YADA BIRAKIN BU MESLEĞİ .....

ilker Akcakil 438
ilker Akcakil 28 Aralık 2017 - 10:59

Dolgu için gittim genç yaşım da iki diş im den oldum yazık çok yazık. Ömrüm boyunca belki stresi çekeceğim gülmek konuşmak bile istemiyorum.

Duygu693
Duygu 05 Mart 2018 - 09:01

Bende hayatımda Esra acikkol gitmekle hata yaptım bir defa yaptığı dolgu dustutekrar gittim bişey yok dedi yolladı kendini beğenmiş ukala biri sakın tercih etmeyin..

mamuriye erdogdu1198
mamuriye erdogdu 16 Temmuz 2018 - 07:34

bende bugün nilgün portakal dr gittim dişimi yaptırmak için hiç ilgilenmeden direk ben bu dişi yapamam diş eti cekilmesi var diger arkadaşlar yapsın diyip sevk verip yolladı.hiç alakadar degiller hastaları bir an önce başlarından savıyorlar .

Arzu cani1249
Arzu cani 30 Temmuz 2018 - 15:07

Geçen hafta salı günü dış çektirmeye gittim dr.sedef aksoydu ismi.disimi çekti çektiği dış iltihap yaptı bı haftadır ağrıyor.ayni gün çok kısa zamanda altı tane dolgu yaptım dedi şaşırdım hiç hissetmedim ve çok kısa sürdü inanamadigim için tekrar tekrar sordum altı dolgu yaptım dedi ve yazdı sisteme.iki gün sonra üniversite hastanesine gittim diş eti uzmanı için film çekildi muayene oldum dislerimde hiç dolgu çıkmadı dolgu yapılmamış bir tane bile şaka gibi resmen

ŞİKAYET/YORUM BIRAKIN